​Функціональна кухня

У наш час жителі сучасних мегаполісів, які ведуть активний спосіб життя, більшу частину часу, проведеного будинку, знаходяться на кухні. Значення цієї не великої кімнати в квартирі важко переоцінити, адже кухня - це місце, в якому відбувається диво приготування кулінарних шедеврів, де сім'я збирається на сніданок перед насиченим днем і вечеряє ввечері, обговорюючи події, що відбулися за день. Крім того, на кухню часто запрошують гостей, щоб за тихою бесідою провести час в теплій компанії. Законодавці меблевої моди постійно пропонують споживачам сучасні новинки. Причому, зовнішній вигляд фасаду і стиль кухонних меблів - це не головне для сучасного дизайну кухні. Останнє слово сьогодні за технологіями.

Вы можете заказать крауд-маркетинг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день прямо сейчас.

Як зробити кухню функціональної

Досить часто можна побачити, як за звичним класичним фасадом заховані цікаві елементи не тільки сучасної, але і вельми функціональної кухні. Наприклад, в один з верхніх висувних ящиків може бути вбудована цікава хлеборезка. Кутове простір, яке в минулому було мертвою зоною, сьогодні можна ефективно використовувати завдяки цікавим конструкціям.

Функціональна кухня. цікава хлеборезка

Поширеною проблемою кухонь є катастрофічний брак місць для зберігання кухонного начиння, так як в компактній кухонних меблів її невеликі розміри досягалися найчастіше за рахунок стандартних і досить невеликих по висоті полиць, вузьких стелажів, але в сучасних кухнях такої проблеми немає. Наприклад, для високих каструль або пляшок з водою обов'язково знайдеться зручний нижній ящик, в якому все габаритні предмети легко помістяться.

Останній популярний тренд кухонного виробництва - це мода на кухонні меблі без ручок. Працюючі в цьому напрямку дизайнери та інженери виявили справжню турботу про господиня. Сучасний тренд - кухня без ручок - може бути вирішене в кухонних меблів по-різному. По-перше, дверцята можуть відкриватися механічно. По-друге, за допомогою електроприводу, який спрацьовує від легкого натискання і відкриває і закриває дверцята верхніх шафок, піднімаючи їх вгору. Очевидно, що при таких сучасних рішеннях ручка на дверцятах абсолютно не потрібна.

Дизайн кухні. Мода на кухонні меблі без ручок

Завдяки технічним новинкам в сучасній кухні можна не тільки акуратно заховати речі, що займають зазвичай багато місця на стільниці, а й максимально використовувати всі простори кухонних меблів.

​Дизайн маленької кухні

​Як різати плитку?

​Монтаж кондиціонерів

Камянка для лазні