Фарбування стелі, тонкощі справи

Приступаючи до нової справи, неможливо врахувати всі нюанси роботи, особливо це стосується ремонтних робіт, де без досвіду доведеться «набити багато шишок». Само собою, фарбування стелі відноситься до нашого випадку, але ми спробуємо зарядити вас знаннями, щоб хоч трохи полегшити роботу.Тонкощі роботи 

Гироскутеры в Волгодонске купить по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Перед тим як почати малярні роботи, потрібно підготувати головний убір будь-якого типу: косинка, бандана, кепка, і навіть пілотка з газети. Вони захистять волосся від попадання фарби;Спецодяг повинен бути з довгими рукавами і штанами. Практичність і зручність понад естетичного вигляду, адже якщо фарбувати поверхні в майці і шортах, дуже багато часу доведеться провести під душем;Перш ніж фарбувати стелю, потрібно зробити манжету для рукоятки кисті, щоб фарба не стікала на підлогу і одяг. Для цього досить скрутити поролоновий або ганчір'яний валик, і прикріпити його до ручки нижче кисті. Фарбування краще проводити в рукавичках;Для валика також можна зробити манжету на рукоятку. Валик і кисть краще використовувати разом, тому що валиком обробляються рівні поверхні, а пензлем фарбуються кути і важкодоступні місця.Щоб стеля була без розлучень, необхідно дотримуватися кількох правил:
Не можна віджимати кисть з фарбою про край ємності, забереться велику кількість фарби;Валиком наноситься рівномірний шар фарби;Валик не опускається повністю в ємність з фарбою;При фарбуванні натискати на кисть потрібно несильно;Під час перерви кисть потрібно помістити в воду або розчинник, щетина не повинна торкатися дна ємності, щоб не було деформації;Після закінчення малярних робіт, кисть промивають за допомогою скипидару, гасу або уайт-спіриту;Імпортна фарба наноситься в два шари, вітчизняна в три;Потрібно почекати висихання першого шару фарби, і потім нанести наступний шар;Для розкочування валика необхідно використовувати окремий лоток, інакше стеля покриється бризками фарби;Не потрібно вибирати дуже габаритні валики, після вбирання фарби вони стають ще важче;Валик повинен бути з довгим натуральним ворсом, після поролону залишаються бульбашки на поверхні;Після закінчення роботи руки необхідно вимити оцтом, олійна фарба забирається за допомогою соняшникової олії і теплого мильного розчину.

Деревянные кухни Укрдрево

Планування забудови ділянки

Фарбування старого ганку своїми руками