Фарбування бруківки "Rum-Lav"Пігмент (суха порошкова фарба) можна додавати відразу в розчин, в цьому випадку всі плитки будуть рівномірно забарвлені. Цей спосіб забарвлення оптимальний тільки якщо цемент світлий чи бруківка задумана з яскравого кольору.

Оригинальные проекты частных домов Вы можете заказать на сайте: http://rum-lav.com/RU/proektyi-chastnyih-domov/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Фарбувати бруківку можна і зверху. Як тільки розчин у формі почне трохи застигати, плитку посипають барвним порошком і обережно втирають його металевою гладилкою (кельмою, шпателем і т.п.). Такий спосіб фарбування дасть більш чистий колір.
Робимо бруківку своїми руками.

Кожну плитку слід посилити арматурою - можна використовувати відрізки металевих прутів, дріт і т.д. Для цього заповнюємо розчином форму на половину, викладаємо із прутів грати (сітку) і заповнюємо до верху розчином. Утрамбовуємо суміш у формі і вирівнюємо.

При виготовленні бруківки в готовій формі, декорування бруківки можливо і не буде потрібно. А при використанні саморобної форми, візерунок можна нанести за допомогою клейма (друк) або як було написано вище - автомобільний килимок.
izgotovlenie-bruschatki-svoimi-rukami

Клеймо можна зробити з дроту, зігнувши її яким або візерунком, а потім вдавлюючи в плитку на необхідну глибину. Щоб у бруківки була гладка, блискуча поверхня, її потрібно зажелезнить. Для цього, на сиру бруківку насипають невелику кількістю цементу і втирають його металевою гладилкою.

Декорувати бруківку можна і втираючи в поверхню дрібні камінчики, биту кахельну плитку і т.п. У формах бруківка повинна знаходитися не менше трьох днів (бруківка невеликої товщини - менше).

Що б розчин не розтріскувався, поверхня плиток періодично треба поливати водою, особливо якщо на вулиці дуже жарко, або накрити плівкою. Як бачите, виготовлення бруківки своїми руками буде вам під силу.

Фальцева покрівля

Облаштування гравійного саду

Як обрати електродриль

Навіщо потрібні шпалери

Епоксидні підлоги