Фарбування бруківки "Rum-Lav"Пігмент (суха порошкова фарба) можна додавати відразу в розчин, в цьому випадку всі плитки будуть рівномірно забарвлені. Цей спосіб забарвлення оптимальний тільки якщо цемент світлий чи бруківка задумана з яскравого кольору.

Оригинальные проекты частных домов Вы можете заказать на сайте: http://rum-lav.com/RU/proektyi-chastnyih-domov/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Фарбувати бруківку можна і зверху. Як тільки розчин у формі почне трохи застигати, плитку посипають барвним порошком і обережно втирають його металевою гладилкою (кельмою, шпателем і т.п.). Такий спосіб фарбування дасть більш чистий колір.
Робимо бруківку своїми руками.

Кожну плитку слід посилити арматурою - можна використовувати відрізки металевих прутів, дріт і т.д. Для цього заповнюємо розчином форму на половину, викладаємо із прутів грати (сітку) і заповнюємо до верху розчином. Утрамбовуємо суміш у формі і вирівнюємо.

При виготовленні бруківки в готовій формі, декорування бруківки можливо і не буде потрібно. А при використанні саморобної форми, візерунок можна нанести за допомогою клейма (друк) або як було написано вище - автомобільний килимок.
izgotovlenie-bruschatki-svoimi-rukami

Клеймо можна зробити з дроту, зігнувши її яким або візерунком, а потім вдавлюючи в плитку на необхідну глибину. Щоб у бруківки була гладка, блискуча поверхня, її потрібно зажелезнить. Для цього, на сиру бруківку насипають невелику кількістю цементу і втирають його металевою гладилкою.

Декорувати бруківку можна і втираючи в поверхню дрібні камінчики, биту кахельну плитку і т.п. У формах бруківка повинна знаходитися не менше трьох днів (бруківка невеликої товщини - менше).

Що б розчин не розтріскувався, поверхня плиток періодично треба поливати водою, особливо якщо на вулиці дуже жарко, або накрити плівкою. Як бачите, виготовлення бруківки своїми руками буде вам під силу.

Деревяні вікна з сосни

Гаражные ворота Ryterna

Утеплення підвалу

Камянка для лазні