Електричні щити Hager

Тут Ви знайдете і можете купити автоматичні вимикачі, узо, щитки, контактори, реле, автомати, які призначені для професійного виконання електромонтажних робіт і відрізняються високою якістю і надійністю, вироблені на фабриках Hager у Франції і Німеччині.

Устаткування призначене для використання в житлових, комерційних і промислових секторах. Системні рішення та підвищена безпека, повна функціональність та інноваційні рішення це бренд Hager.

Вы можете купить оригинальный щит hager volta по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Завдяки широкому асортименту електромонтажного устаткування і досвідченому персоналу фірма пропонує своїм клієнтам кращі рішення. Всі продукти Hager були розроблені, щоб зробити життя елетромонтажніка простіше. Вони відмінно розроблені, дуже легко і дуже швидко встановлюються. Інтуїтивно, логічно, ефективно.

Автоматичні вимикачі і модульна апаратура Hager.

Всі силові вимикачі, перемикачі навантаження або вимикача блоки мають одну спільну рису - вони ідеально підходять для задоволення поточних вимог в повсякденній практиці електромонтажних робіт.

Електричні щити Hager

Серії Вольта, Гольф, Вектор і мініщіткі і щити FW встановлюють нові тенденції в системі, що відповідають найвищим критеріям безпеки. Hager є лідером в сегменті щитового і модульного обладнання на ринках житла в багатьох країнах і пропонує широкий асортимент продукції для задоволення всіх ваших потреб: пластиковий щит або металевий, монтаж накладної або вбудований в стіну.

Чоловічі сумки

План освітлення

Монтаж козирка

Епоксидні підлоги