​Економія з розумним будинком

Безпека, краса і економія - ось головні аспекти, якими

керується більшість з нас, створюючи своє житло. З виходом у світ інтелектуальних систем стало ясно, що за такими ознаками будинок, ними обладнаний, має можливість впритул наблизитися до наших мрій.

Сделать торжество незабываемым Вам поможет аренда оборудования для праздника, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Те, що з розумним будинком можна економити, майже всім бачиться вигадкою. Всі ми знаємо, що такі системи сімейної автоматизації - досить дороге задоволення, за поданнями багатьох людей, розумне житло прирікає свого господаря на дорогі витрати. Але мало хто розуміє, що з розумним будинком можна і економити.

Між тим розумний будинок істотно знижує витрати на електрику і експлуатацію. Особливо це відчутно, коли мова йде про величезну квартирі або котеджі. Тарифи на газ і електрику весь час збільшуються, і інтелектуальні системи допомагають уникнути зайвих переплат.

За статистикою, системи розумний будинок допомагають зменшувати витрати на енергоресурси на 8-12%, управління електропостачанням і освітленням зменшує користування енергії на 3-5%, завдяки автоматизації диспетчерської служби і моніторингу експлуатація автоматизованого будинку обходиться в 3,5 рази дешевше в порівнянні зі звичайним будинком.

Розумний будинок пропонує дуже розумний підхід. Зокрема це стосується системи управління освітленням. У цю систему вбудовуються детектори перебування, за сигналом з яких у приміщенні, залишеному порожнім, наприклад, на 5 хв., Світло зробиться притуплен або виключен.Еслі взяти систему опалення, то вона дивиться за тим, щоб під час відсутності власників або в нічний час температура в помешканні знижувалася. А система вентиляції буде включатися лише часом - з деякими проміжками або по мее засмічення повітря.

До того ж система розумний будинок може проявити неоціненну послугу і позбавити від пристойних фінансових витрат в разі протікання води, спалаху або витоку газу, завдяки встановленим измерителям витоку води, измерителям затоплення, сенсора диму. Інтелектуальні системи обліку і контролю енергоресурсів зможуть не тільки перекрити воду або газ, однак і сказати про те, що трапилося, вони адже пов'язані в постійному режимі з диспетчером. І природно, не станемо забувати про охоронної сигналізації, яка в разі порушення дозволяє дати виклик до відділення органів внутрішніх справ і прямо в кабінети керівників.

Інтелектуальний будинок береже не тільки кошти, однак і ваш час. Задумайтесь, скільки часу у вас йде на те, щоб перевірити перед відходом вимкнене світло і електроприлади?

Економія в майбутньому застосуванні такої системи, а не в установці. Дуже важливо розуміти, що розумний будинок - це не тільки модно, але й дуже розумне рішення всіх житлових проблем.

​Будівництво будинку взимку

Про водопостачанні будинку.

​Наливна підлога з малюнком

​Утеплення дачного будинку