​Дизайн ванної кімнати

Як правило, ремонт квартири починають з ванної кімнати. І часто буває, що площа цього приміщення обмежена. Якщо ванна кімната і санвузол роздільні, то часто їх оформляють в одному стилі. Якщо простору суміщені, то треба його обладнати так, щоб влізла вся необхідна сантехніка - ванна або душова кабіна, унітаз, раковина. Багато розміщують у ванній і пральну машину. Як правило, всі труби і стояки закривають в короба. При цьому не можна забувати про доступ до приладів обліку води.

Вашему вниманию представлен мониторинг обменников, котрый предоставит Вам максимум полезной информации прямо сейчас!

Багато хто вважає, що ванна кімната створена не тільки для дотримання гігієни, але і для відпочинку - прийняття ванни, або заряджання енергією - ранковий підбадьорливий душ. Тому важливо при проектуванні продумати всі дрібниці. Як правило, у ванній використовують зонування простору. Існують основні правила:

зонування не повинно перешкоджати пересуванню по приміщенню;

не варто висувати на передній план унітаз;

для кожної зони потрібно продумати освітлення;

не можна використовувати кілька прийомів зонування відразу.

Найчастіше поділяють зону ванній і зону туалету. Як «роздільників» або меж зон використовуються перегородки, подіуми, колірні схеми або різне освітлення.

При виборі перегородки слід пам'ятати, що її висота не повинна досягати стелі. У разі установки декількох перегородок вони повинні бути різної висоти. Перегородки можуть бути різної форми і з різного матеріалу, або, наприклад, з вбудованим акваріумом. Вони можуть повторювати неправильну форму ванної кімнати, можуть бути суцільними або розсувними. Рекомендується встановлювати затемнені або прозорі перегородки з малюнком або рельєфом, щоб не обтяжувати простір. Зараз популярні шпалери з 3D зображенням, наприклад з видом пляжу і моря.

Іноді зону ванній встановлюють на подіумі, який може відрізнятися від статі не тільки по висоті, але і за кольором або розміром підлогового покриття. Кольорове зонування також виглядає дуже виграшно, головне підібрати правильні кольору. Можна вибирати різні відтінки одного кольору, або використовувати контрастні - все на вибір замовника. Кольором можна виділити підлогу біля ванни або унітазу, стіни або стелю.

Як кордону зон можна використовувати легкі полиці або стелажі, як відкриті, так і з ящиками, що висуваються - буде додаткове місце для зберігання.

Важливим моментом буде проектування освітлювальних приладів. Логічніше його зробити зональним - близько раковини і дзеркала його посилити, а близько унітазу, навпаки, приглушити.

І звичайно не можна забувати про дрібних деталях інтер'єру - шторах для ванної, мильниці, килимку або коробочках для дрібниць. Вони розбавлять інтер'єр і зроблять його унікальним.

​Як розрахувати площу кімнати

​Дизайн маленької кухні

​Монтаж кондиціонерів

​Товщина наливної підлоги