​Дизайн ремонту дитячої для хлопчиків

У дитячій кімнаті обов'язково має бути кілька зон: відпочинок, навчання, ігри, фізична активність. Останні дві часто поєднують, що не позбавлене логіки, але от все інше потрібно обов'язково розділяти. Розглянемо найважливіше про дизайн ремонту дитячої для хлопчика.

Срочная доставка груза в таксимо заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Загальний вигляд кімнати

Перш, ніж вибирати кольори і малюнки, подумайте сто разів, а потім ще трохи. По-перше, оформляти кімнату універсально «під хлопчика» - поганий тон. Сині стіни, геометричні форми, гори машинок і пістолетиком - це не завжди те, що подобається дитині. Можливо, ваш хлопчик воліє теплі кольори і любить географію - оформите кімнату відповідно, повісьте карту світу на стіну.

По-друге, супергерої і мультяшки - це, звичайно, весело, але від строкатих малюнків і дитина, і батьки швидко втомляться. До того ж, в підлітковому віці хлопці несвідомо прагнуть здаватися старше, дитячі малюнки з часом будуть його тільки дратувати.

Якщо дуже вже хочеться Людини-Павука або смішариків - на допомогу постери, які легко можна зняти. Дитина вимагає шпалери з ракетами або космічними кораблями - обклейте ними одну стіну (ідеально - стіну в ігровій зоні), так менше шансів, що малюнки швидко набриднуть.

Ремонт кімнати двох хлопчиків, які дуже люблять комікси і фільми Марвел, при цьому базова обробка витримана в стриманих тонах, весь декор легко замінити в разі, якщо діти цього захочуть

У базовій обробці стін краще використовувати однотонні кольори: бежевий, коричневий, світло-сірий, зелений, фіолетовий, синій. Стіни можна як обклеїти екологічними шпалерами, так і пофарбувати. При підборі меблів додайте контрастний колір для додання атмосфері енергійності і радості. У будь-якому випадку, перш ніж приймати рішення про колір, обов'язково проконсультуйтеся з дитиною: раптом зелений колір йому не подобається, а ви оберете зелені шпалери, хоча він хотів фіолетові? Радості від такого ремонту буде мало.

​Дизайн інтерєру квартири

​Укладка нового плиточного пола

​Вибираємо місце для альпінарію