​Дизайн маленької кухні

На превеликий жаль, в нашій країні збереглася велика кількість будинків, в яких всі приміщення мають дуже скромну площу і добра половина населення живе саме в таких квартирах.

Природно, в таких квартирах доводиться відчувати певні труднощі і на мініатюрної кухні, де господині щодня примудряються створювати шедеври для своєї сім'ї. Щоб простір кухні було максимально зручним, багато хто намагається розширити її площа, але в ситуаціях, коли таке рішення неможливо на допомогу приходить зміна дизайну цього важливого приміщення.

Все виды строительных услуг выполнит компания Sanpol, стоимость услуг которой Вас приятно удивит.

Дизайн маленької кухні

Найчастіше на допомогу в організації простору кухні приходить раціональний розподіл необхідних функціональних зон виходячи з наявної площі. Досить часто проблема нестачі простору на кухні вирішується шляхом виключення кухні зі списку складських приміщень, адже багато предметів в кухонних шафах зберігаються там з-за того, що їх просто шкода викинути. Найчастіше половина простору в ящиках кухонного гарніру зайнята саме такими непотрібними предметами. Зі звільненням шафок і скриньок з'являється можливість зменшити їх кількість і використовувати його під більш практичні атрибути кухні.

Дизайн маленької кухні

Не менш важливе значення має розташування полиць в кухонних шафах, адже дуже часто відстань між полицями настільки велике, що там можна було б умістити ще одну корисну полку. Ще одне незатребувана місце на кухні, це кутові простору. Щоб досить великий простір кухонних кутів служило на благо сім'ї, найкраще використовувати кутові шафи з системами, що дозволяють економити кожен сантиметр всередині полки. При виборі кухонних меблів необхідно пам'ятати, що важлива не тільки краса, а й функціональність меблів для кухні, її ергономіка і зручність для господині. Щоб меблі для кухні краще вписалися в наявний простір, оптимально замовляти виготовлення меблів конкретно для вашого приміщення.

Дизайн маленької кухні. Світло рожева кухня

Гарного ефекту в організації кухонного простору допомагають досягти різні трансформуються модулі, серед яких відкидні столи і мобільні поверхні. Навіть зона біля вікна можна перетворити в досить простору робочу поверхню, збільшивши підвіконня на максимально можливу ширину і винісши його за межі вікна уздовж стіни, в якій є вікно.

Дизайн кухні маленької

Для візуального розширення простору маленької кухні варто скористатися безпрограшними дизайнерськими прийомами, серед яких вибір більш світлих відтінків в оформленні стін кухні і досить світлі кольори кухонних меблів. Велика кількість аксесуарів теж візуально зменшує простір, а залишена вільної одна зі стін кухні здатна збільшити простір. Не менш важливо залишити відкритим вікно, щоб світло могло проникати в приміщення без будь-яких перешкод. Для маленької кухні краще вибрати світлі легкі штори, а на підвіконні краще не ставити об'ємні рослини. У приміщеннях з низькою стелею відчуття вільного простору допоможуть створити красиві і досить яскраві світильники, які відмінно впишуться в інтер'єр з будь-яким стилістичним рішенням.

Дизайн маленької кухні. світильники

Щоб простір сприймалося цілісним і гармонійним, важливо щоб обробка приміщення і предмети інтер'єру були в одному колірному і стилістичному вирішенні, найкраще не використовувати занадто багато різних фактур. Весь текстиль повинен перегукуватися між собою, а не виглядати Різносортні. Таким чином, підібравши гармонійне і функціональне наповнення для маленької кухні, можна зробити простір максимально просторим і зручним, наскільки це можливо.

​Дом под ремонт - как купить?

​Ремонт без зайвої бруду

​Дизайн ванної кімнати

​Монтаж кондиціонерів