Деревяні вікна з сосни


Вікна з сосни заслужено користуються попитом як у власників котеджів, так і у господарів міських квартир. Компанія "Ленінградські Вікна і Стелі" рада запропонувати Вам вікна з сосни зі склопакетом нового покоління за найкращою ціною про виробника.

Качественная шумоизоляция в чертаново купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Вікно з сосни

Сосна, як матеріал для вікон, володіє набором наступних унікальних характеристик:

Відмінні теплозберігаючі якості.
Мала вага і міцність.
Стійкість до руйнування мікроорганізмами.
Повітропроникність і екологічність.

Перераховані характеристики дозволяють виготовляти доступні за ціною вікна з властивостями, притаманними виробам з дорогих порід дерева. А за деякими параметрами навіть краще.

Дерев'яне вікно з сосни з відкритою стулкоюСосна - пластичний багатошаровий матеріал. Завдяки цьому легко піддається обробці, що значно здешевлює ціну готових виробів. Крім того, соснова деревина дуже гнучка, з неї можна робити вікна різної форми.
Деревина сосни має невелику вагу. Рами виходять легкими з мінімальним навантаженням на петлі, з часом їм не загрожує провисання. З такого матеріалу зручно робити великі вікна. При всій м'якості і легкості сосна міцна і не схильна до впливу атмосферних опадів. Ці вікна прослужать кілька десятків років.
Сосна має велику теплоємність. Таке вікно, забезпечене енергозберігаючим склопакетом, що не промерзне навіть в люту зиму і збереже в вашому домі тепло і затишок.
Матеріали ще на стадії виробництва обробляють спеціальними антисептичними складами проти цвілі і подальшого гниття. Але деревина також містить власні смоли, які захищають її від руйнування грибками.
Нарешті, ці вікна «дихаючі» - пропускають повітря. А ще сосна має унікальну властивість: знищує шкідливі бактерії в повітрі. У вашому домі завжди буде цілюща атмосфера соснового бору.

Дерев'яне вікно з сосни


Вікна з сосни - особливості або недоліки?

У вікон із сосни є кілька аспектів, які хтось приймає за недоліки. Але це всього лише особливості, притаманні даному матеріалу. Все залежить від того, як їх використовувати. В руках наших майстрів вони перетворюються в достоїнства.

Деревина сосни поступається по міцності модрини, дуба. Її легко подряпати. Зате м'яка структура допомагає краще вбирати захисні розчини, які продовжують термін служби вікна.
Естетичні якості сосни нижче, ніж дуба. Зате ця деревина найсвітліша і їй можна надати будь-який відтінок або пофарбувати в непрозорий колір. Серед останніх трендів - білена сосна. Це дуже ефектне покриття білим напівпрозорим лаком. Якщо вже порівнювати сосну з дубом, варто відзначити, що її теплозахисні властивості набагато вище.
При зміні вологості деревина може набрякнути або, навпаки, стиснутися. Це питання професіоналізму майстрів. Наша компанія відповідає за майстерність співробітників і гарантує 100-відсоткове якість ваших нових дерев'яних вікон з сосни.

Профілі дерев'яних вікон
Замовляйте вікна з сосни з вигодою!

Тепер Ви знаєте, чому вікна з сосни нітрохи не гірше вікон з дорогих порід дерева. Вони відмінно зберігають тепло в будинку, довго служать, стійкі до атмосферних перепадів, повітропроникні, мають безліч варіантів оформлення. Весь цей набір чудових властивостей доповнюють приємні ціни від заводу-виробника.

Стеля підвісна

Деревянное крыльцо

Внешняя защита

Епоксидні підлоги