​Деревяні сходи для будинку

Дерев'яні сходи для домаСоздавая проект будинку, магазину або салону, навіть просто представляючи будинок зі своїх мрій, практично в першу чергу ви замислюєтеся про сходах. Її можна зробити надійної і міцної, невагомою та повітряної, авангардної або класичної - все впирається в вашу фантазію, дизайн будинку та фінансові можливості.

Миниистр АПК - Земельная реформа узнайте подробности прямо сейчас, абсолютно бесплатно!

Присутні деякі параметри, які необхідно знати при проекті дерев'яних сходів для будинку.

Незважаючи на наш вибір сходів, ми вибираємо будь-яку довжину, зовнішній вигляд, розмір, але при цих даних все ж є певний стандарт, який не можна не враховувати, інакше є ризик позбавлення потрібного нам комфорту. Найважливішим є ухил сходів, він не повинен перевищувати кут 45 °. Задоволена круті сходи, може спричинити за собою різні травми при спуску або скрутного підйому. Так само важливо враховувати і ширину. Вона повинна бути такою, що б могли розминутися дві людини, коли один піднімається, а інший спускається. Так само слід враховувати розмір сходинок, від цього залежить безпека руху. Отже, висота повинна бути 19 см, а ширина 23см. Надійність сходів це найважливіший момент, який має на увазі зберігати стійкість при можливому навантаженні 200-220 кг. Не забувайте враховувати і відстань між стійками поручнів або балясинами. Якщо ж у вас є діти, то проміжок не повинен бути більше 10 см.

Як все ж вибрати сходи? Починаючи пошук, ви стикаєтеся з величезним вибором конфігурацій і різних моделей. Перед тим як ви зупинитеся, на будь-якої моделі, ви зобов'язані враховувати деякі параметри. Якщо у вас є діти або люди похилого віку, оптимальним варіантом буде маршові сходи. Вона дуже зручна, солідна і безпечна. Ці сходи може бути або прямий або з декількома поворотами, де можуть розташовуватися майданчики або ж забіжних сходинка. Але маршові сходи вимагає великого простору.

Маршові сходи, виготовлені з дерева, притаманні до класичного інтер'єру приміщення або можливо, що приміщення, виконується в екологічному стилі. І в цьому випадку вони можуть бути не дуже дорогими.

Для порівняно не великих приміщень, яким притаманний демократичний стиль, ідеально підійде гвинтові сходи. Роблячи вибір на користь таких сходів необхідно враховувати, що підйом її ступені вищий, тому якщо у вас є діти або люди похилого віку, то такі сходи не рекомендується ставити, з метою безпеки. Але все ж такі сходи має свої переваги і, в основному, її ставлять у зруби з бруса. Найголовніше, вона значно економить ваш простір і створює вигляд легкості приміщення. Крім цього вона створюється як елемент сучасного дизайну, а особливо стиль хай-тек. Вона може виготовлятися зі скла, металу і дерева, декоруватися підсвічуванням і різними елементами.

План будівництва будинку

Автономні системи будинку

​Утеплення дачного будинку

​Деревянные лестницы для дома