​Де купити все для ремонту?

Отже, попереду ремонт. Складено приблизна кошторис, вона ж список необхідних покупок. Але куди за ними вирушити? Як знайти ідеальний баланс між якістю матеріалів і обслуговування і вартістю покупок? Є три варіанти: спеціалізовані будівельні ринки і магазини (сантехніки, електротоварів, шпалер та ін.), Фірмові магазини і гіпермаркети DIY1. Розглянемо переваги і недоліки кожного.

Вы можете заказать оригинальный ремонт комнаты от команды профессионалов, которые окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости по Москве и региону.

Будівельний ринок і магазин

Практично будь-який магазин на будівельному ринку або в торговому центрі має певну спеціалізацію. Іноді, втім, такі магазини бувають і автономними, розташованими в «історичних» місцях міста, де вони знаходяться по багато років. У них завжди є все «по темі». Якщо це будинок шпалер, то їх тут буде не менше тисячі видів, плитки стільки, що на ознайомлення з варіантами дизайну ванної може піти весь день, а сантехніка і змішувачі будуть всіх відомих світових брендів. І плюс ще невідомих.

Швидше за все, вам допоможуть з вибором і часто (хоча не завжди) підкажуть, як краще застосувати покупку при виконанні ремонту. Багато спеціалізовані магазини допоможуть з комплектацією і навіть з проектуванням. Наприклад, в магазині плитки, шпалер або підлогових покриттів ви, швидше за все, зустрінете дизайнера інтер'єрів. Можливо, навіть дає безкоштовні консультації. А в магазині МПО «Електромонтаж» вам не тільки укомплектують електрощиток за наявною схемою, але і зберуть його.

Тепер поговоримо про те, що може бути не очевидно з першого погляду. У кожного спеціалізованого магазину є свої пріоритети. Продавець буде в першу чергу рекомендувати вам той товар, на якому більше націнка або який потрібно швидше продати з якоїсь іншої причини. Також трапляється, що окремі виробники прагнуть безпосередньо зацікавити продавців або адміністрацію магазину, щоб ті в першу чергу пропонували їх продукцію. Тому нерідко буває так, що краще б ви взагалі не отримували ніякої консультації, ніж таку.

Другий момент - ціни. У спеціалізованому магазині, як правило, націнка буде максимальною. Тут не такий великий оборот, як в гіпермаркеті, і постачальники нечасто роблять невеликим магазинам спеціальні знижки. Тому тягар підтримки торгового бізнесу на плаву повністю лягає на плечі покупців.

Претензію (в разі чого) пред'явити буде також складніше. У магазину немає важелів тиску на постачальників, власної юридичної служби теж немає, тому вас будуть намагатися всіма правдами і неправдами відправити до виробника.

Тепер кілька слів про асортимент. Так, він широкий по товарній групі магазину, на порядок ширше, ніж в гіпермаркеті. Але по кожному окремому виробнику навряд чи буде повноцінний вибір. Якщо, наприклад, мова йде про шпалери або плитці, то особливої різниці немає, адже ви вибираєте малюнок і відтінок, а не торговельну марку. А ось якщо вам потрібно кілька різних змішувачів однієї фірми, то може статися, що збирати їх доведеться по всьому місту.

​Ремонт лестницы в доме

​Новини в світі шпалер

Камянка для лазні

Як обрати електродриль

​Монтаж кондиціонерів