​Чим відмити монтажну піну в домашніх умовах?

Зараз важко уявити, як при виконанні більшості будівельних робіт обійтися без використання монтажної піни. Її використовують при заповненні різних щілин, використовують при встановленні нових вікон і дверей, склеюють деякі будівельні елементи, і багато інших видів робіт.

Профессиональные гидрогеологические изыскания для строительства Вы можете заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При застосуванні монтажної піни, навіть при вкрай обережних діях не обійтися без попадання деякої кількості піни на прилеглі будівельні поверхні і звичайно ж на одяг і відкриті ділянки тіла. І з цього природно випливає питання: як і чим можна відмити монтажну піну, як вже застиглу, так і поки що в м'якому стані.

Чим відмити монтажну піну в домашніх умовах

Монтажна піна виробляється з пінополіуретану, і являє собою різновид герметика з високим ступенем адгезірованія. Зазвичай на повне застигання випущеної з балона піни відводиться від 7 до 12 годин, в залежності від якості і складу матеріалу. У застиглому стані монтажну піну розм'якшити або розчинити вже не вийти, але в м'якому стані залишки піни видалити ще можливо.

Чим же можна очистити монтажну піну

Монтажну піну відносять до таких будівельних матеріалів, які видалити дуже складно. До недавнього часу єдиним засобом, який слід застосовувати для очищення від піни, називали ацетон.

Засіб для видалення піни

В даний час можна використовувати багато різних способів для видалення і очищення від піни різних поверхонь, шкіри рук і одягу. Для видалення залишків цього герметика з різних видів поверхонь слід використовувати численні допоміжні засоби.

При видаленні надлишків піни необхідно застосовувати:

Безпосередньо ацетон та інші розчинники на його основі. Засіб для зняття косметичного лаку на основі ацетону прекрасно розчиняє свіжу, ще не повністю затверділу піну. З особливою обережністю варто застосовувати на лакованих і глянцевих поверхнях, так як можна зіпсувати ці поверхні, можуть проявитися неприємні плями.

Спеціальні засоби для видалення і розчинення піни. На прилавках в будівельних магазинах можна знайти багато найменувань таких розчинників. Деякі застосовуються тільки для видалення свеженанесенной піни, інші можна видаляти вже застарілі і застиглі плями піни. Свіжа піна видаляється такими засобами як: PENOSIL Foam Cleaner або ULTIMA Professional. Для затверділого герметика можна застосовувати Cosmofen 5, PENOSIL Premium Cured або Isofoam R621.

З аптечних препаратів можна використовувати звичайний димексид. Його розчин через деякий час розм'якшує і руйнує піну. Після взаємодії з розчином піна легко видаляється з будь-якого матеріалу. При використанні цього препарату бажано використовувати захисні рукавички.

Звичайне рослинне масло. Воно при впливі на піну, розм'якшує її. Масло слід змащувати місця і плями, які залишилися після видалення спіненого герметика.

Звичайною водою також можна злегка пом'якшити верхній шар піни. Після змочування через деякий час піну можна механічними діями видалити з поверхонь.

Впливати холодом. Під дією мінусової температури молекули піни зв'язуються і замерзають. У більшості випадків герметик після замерзання можна відчистити.

Очищення монтажної піни з рук

Якщо при роботі з монтажною піною використовувати захисні рукавички, то і очищати її з рук не буде потрібно. Але якщо все ж при виконанні будівельних робіт відбулося забруднення рук, то можна використовувати такі засоби:

ацетон;

бензин;

Медичний спирт;

3% розчин оцту.

Для видалення піни слід змочити ватний тампон одним з перерахованих коштів і обробити забруднені ділянки шкіри. Після видалення монтажної піни з рук їх слід ретельно промити водою з милом, змастити нейтральним кремом, краще дитячим.

Видалення монтажної піни з рук

Інші методи видалення піни з рук в домашніх умовах:

Застосування кухонної солі. У невеликій ємності розчинити одну чайну ложку солі в злегка теплій воді, опустити в отриманий розчин забруднені руки і якийсь час потримати.

Для свіжих забруднень добре підійде мильний розчин. Забруднені руки поміщають в теплий розчин мила, для прискореної очищення можна потерти забруднення мочалкою або губкою.

Тепле рослинне масло. Ділянки шкіри з піною змочують теплою олією. Потім ці забруднення посипають пральним порошком, вспенивают і разом з монтажною піною ретельно змивають під проточною водою.

Видалення піни з різних поверхонь

Очищення ПВХ вікон і дверей. Як зняти залишки монтажної піни з вікон або дверей, виготовлених з полівінілхлориду? Для очищення поверхні ПВХ не можна використовувати активні розчинники, особливо на основі ацетону. При нанесенні розчинників можна зіпсувати зовнішній вигляд поверхні ПВХ, можуть проявитися незмивні плями.

​НЮАНСИ КУПІВЛІ квартиру в новобудові

​Кому доверить монтаж отопительных систем?

​Як підібрати проект для будівництва будинку?

​Як вибрати квартиру в новобудові

​Кому довірити монтаж опалювальних систем?