Цементно-полімерні мастикиОбмазувальну гідроізоляцію може виконувати за допомогою цементно-полімерних мастик. Виробляються такі мастики на основі суміші цементу і мінеральних наповнювачів.

Для однокомпонентних складів скріплення проводиться водою, а двокомпонентні - спеціальної сполучною емульсією, виготовленою на полімерній основі.

Перші вже містять у своєму складі гідроізолюючі складові, а другі ці властивості набувають після додавання спеціальної емульсії.

Пенобетон купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


По своїй консистенції і в'язкості матеріал схожий на розплавлений пластилін. Ці суміші бажано наносити в два шари. На один квадратний метр поверхні потрібно 3 кг цементно-полімерної суміші.

Хороші показники зчеплення цих мастик з поверхнею дають можливість нанесення їх на жорсткі та гнучкі підстави. Основу герметичності мастик складають полімери, які при проникненні в підставу закупорюють всі пори.

Ширина шару може становити три міліметри. Еластичні обмазувальні матеріали стійки до підвищених температур і можуть поєднуватися з системою тепла підлога.
gidroizolyaciya-vannojПравила гідроізоляції.

1) Перед початком робіт з гідроізоляції ванни слід ретельно підготувати поверхню основи. На поверхні допустимі нерівності не більше 2 мм, все гострі виступи необхідно прибрати.

2) З поверхні видалити бруд, фарбу, сліди масла і обробити складом грунтовки, для цього використовується гідроізолююча фарба або швидко висихають бітумні грунтовки.

3) Якщо гідроізоляцію наносимо на штукатурку, бетон або цемент, їх слід зволожити. Що не дозволить Гідроізолятор швидко висохнути і захистить поверхні від появи поверхневих дефектів.

Попередня підготовка завершена? Можна переходити до гідроізоляції.

Якщо ви вибрали рулонний матеріал, то укладати його треба так само як лінолеум. Відрізаємо потрібний шматок, розігріваємо бітумний шар або знімаємо захисну плівку, прикладаємо до підлозі у ванній, потім притискаємо і прокатуємо важким валиком.

Наступні полотна гідроізоляції розташовуються внахлест. Ця робота в стандартній ванній кімнаті робиться однією людиною за 1 день.

За обробленої поверхні можна ходити без побоювання її пошкодити. Завершальний етап роботи - робимо бетонну стяжку, зверху укладаємо плитку або інше підлогове покриття.
gidroizolyaciya-vannojОбмазувальна гідроізоляція наноситься на чорнову підлогу шпателем, валиком або пензлем, залежно від густоти використовуваної мастики або суміші.

Для бітумних і полімерних коштів не потрібна особлива підготовка підстави. Цементно-полімерна мастика дозволяє, на подобі бетонної стяжки, довести уровеньпола у ванній до необхідної висоти, при цьому добитися ідеально рівній поверхні.

Бітумна мастика, наносимая тонким шаром (до 2 мм), надалі вимагає створення бетонної стяжки. Щоб правильно провести гідроізоляцію підлоги у ванній кімнаті, особливу увагу слід приділяти кутах між стіною і підлогою. Вода найчастіше просочується саме в цих місцях.

Через різний теплового розширення стін і підлоги, на стиках між ними можуть утворитися мікротріщини. Так, що стики найкраще проклеїти спеціальної гнучкою стрічкою або промазати герметиком на поліуретановій або силіконовій основі.

Чи не скільки порад щодо вибору матеріалів для гідроізоляції ванною.

Бажано купувати самоклеючі рулонні матеріали, для них потрібно менше додаткового обладнання. Для направляються матеріалів потрібні газові пальники.

Самоклеючі рулонні матеріали легше відміряти, відрізати і зафіксувати на площі. З переваг слід виділити довговічність, надійність і економічність.

По закінченню робіт у ванній кімнаті залишиться неприємний різкий запах полімерних бітумних смол.

Рулонна гідроізоляція обов'язково повинна заливатися стяжкою. Використання таких матеріалів доставляє деякі незручності - збільшується рівень підлоги в порівнянні з іншими кімнатами.

Термоізоляція прорізу стіни

Ремонт дощатої підлоги

Ремонт старих бетонних основ