Будівництво заміського будинку. Корисні поради.


Будівництво будинку того, хто збирається будувати заміський будинок, зазвичай виникає маса питань. Викладені нижче корисні поради, безсумнівно, допоможуть в цій справі.

Приобрести оригинальные декоративные камни Вы можете на сайте: avenu-decor.com.ua, огромный ассортимет товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивит.


Для початку необхідно ознайомитися з топографією ділянки (розташування, площа, склад грунту і т.д.). Потім потрібно підготувати проектний план будівництва будинку із зазначенням у ньому конструкційних особливостей, систем комунікації, термінів будівництва, бюджету. Для цього найкраще звернутися до досвідченого архітектора. У деяких фірмах роблять ескізні проекти, що дозволяє бачити свій майбутній будинок в усіх деталях. У разі потреби проект можуть переробити або надати кілька варіантів.

При виборі підрядника варто поцікавитися гарантійними термінами. Це дуже важливий момент, тому що виявлення всіляких прихованих дефектів зведеної споруди може зайняти більше одного року.

Природно, необхідно вибрати матеріал для будівництва будинку: цегла, колода, клеєний брус, піноблок або це буде простий збірно-щитової будиночок. Цегла дуже надійний матеріал, хоча і дорожчий. Дерев'яний обійдеться дешевше, але за нинішньої екології підібрати якісну деревину досить важко. До того ж у дерева є недоліки: схильність до гниття, його горючість. Якщо Ви все ж зважилися будувати будинок з клеєного бруса, варто звернутися в компанію "Хома" яка займається продажем клеєного бруса. Клеєний брус обійдеться дорожче, але він не має недоліків простий деревини: не схильний до деформації, не тріскається.

Будівництво приватних будинків і котеджів

Будівництво каркасних будинків і котеджів

Будівництво заміського котеджу

Будівництво заміських будинків і котеджів

Будівництво Будинку з цокольним поверхом Відео