​ Будівництво фахверкових будинків


Фахверкові будинки є різновидом каркасних будинків. Будівля побудована за такою технологією легко дізнатися за характерною розшивки стін. Найбільше таке будівництво поширене в Європі. У нашій країні така технологія ще не дуже популярна.


Однак фахверкове будівництво завойовує все більше прихильників, що не дивно. Продумана конструкція, використання природного екологічно чистого матеріалу - далеко не всі причини, через які кількість фахверкових будинків збільшується з кожним роком.


Фахверкова технологія відноситься до малоповерхового будівництва, найчастіше такі будинки мають 1 - 2 поверхи і рідше 3 - 4. В ній можуть поєднуватися кілька матеріалів: дерево, камінь, скло. Основою будівлі служить каркас з клеєного бруса. При цьому брус з'єднується під різними кутами, що надає каркасу додаткову жорсткість.

Затишна квартира на Позняках чекає саме на Вас, ціни Вас приємно здивують.


Заповнення проміжків виконується найрізноманітнішим матеріалом. Спочатку заповнення вироблялося саманом, тепер же використовують цеглу, скло, OSB і т.п.

Стіни в фахверкових будинках не є несучими, навантаження приймає каркас, який не приховується під облицюванням, а навпаки виділяється і є головним архітектурним елементом.

Будівля побудована за фахверкової технології виходить теплим за рахунок використання утеплювача. Додатковим бонусом є можливість безмежної перепланування. Так як стіни несучі, то їх можна пересувати або прибирати без ризику обвалення.
Монтаж такого будинку досить складний, але при наявності досвіду роботи з деревом цілком можна впоратися самостійно. Звичайно професіонали з таким завданням впораються швидше і можна бути впевненим в якості і надійності конструкції.
Зведення фахверкового будівлі

Фахверкове будівництво починається з проекту. Тому зведення будинків за такою технологією краще довірити фахівцям. Так як в каркасі використовуються сполуки характерні тільки для даного типу будівництва, то і зробити самостійні розрахунки буде складно.

Для того, щоб правильно розташувати такі сполуки як: ман, полуман, кутовий ман, вільдерман або андріївський хрест необхідно добре знати цей стиль і володіти знаннями просторової геометрії.

Будівництво каркасно щитових будинків

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво Недорогих Котеджів

Будівництво фахверкового Котеджів