​Будівництво будинку взимку

Будівництво будинку зімойСуществует думку, що будівництво будинку - це процес який неодмінно повинен проходити в теплу пору року. Але що ж робити тому, хто не встиг закінчити будівництво до настання холодів? Продовжувати чи чекати приходу весни?

Бувають ситуації, коли будівництво будинку необхідно закінчити якнайшвидше, навіть незважаючи на сильні морози. Звичайно, якщо будівництво ще не почалася і потрібно риття котловану для фундаменту, то в сильні морози вже і не варто починати, оскільки земля мерзла і погано піддається навіть потужній техніці. Природно, існує можливість обігріву певної ділянки землі за допомогою спеціальної технології, але вартість такої роботи буде дуже високою.

Качественные жалюзи Вы можете заказать на сайте http://lider-zhaluzi.kiev.ua/den-noch-vishnevoe/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Правда, існує спосіб і дешевше - це обігрів землі вогнищами, які розводяться на будівельній ділянці безпосередньо перед земельними роботами і використання розпушувача для екскаватора. Земля зі сніговим покривом промерзає вглиб всього лише на 30-40 см, але якщо прибрати сніг задовго до початку робіт, то можна отримати більш глибоке промерзання, що значно ускладнить процес обігріву.

Перед початком роботи в зимовий час, потрібно проаналізувати грунт, що допоможе встановити склад грунту, а також наявність і рівень підземних вод. Ці дані знадобляться для визначення типу майбутнього фундаменту.

Будинок з цегли, каменю або блокових матеріалів можна будувати абсолютно в будь-який час року. Труднощі становить лише приготування розчину. Для установки фундаменту потрібно додавання морозостійких присадок в розчин, тоді його можна використовувати навіть при температурі -20 ° С. Такі присадки мають в своєму складі сіль, що може відбитися тільки на зовнішньому вигляді будівлі. Кладка взимку виходить не менш міцною ніж влітку.

Якщо говорити про умови які дійсно можуть вплинути на зупинку будівельних робіт, то це обмерзання будівельних ліс і кроквяної конструкції. Таке можливо при температурі -20 ° С і нижче. А як відомо, таких днів взимку не так вже й багато, тому їх краще перечекати і від будівельних робіт утриматися.

Ще однією причиною зупинки будівництва в морози може стати укладання м'якої покрівлі. Такі матеріали, як бітумна черепиця або рулонне покриття, краще монтувати при температурі не нижче -10 ° С, адже, безпосередньо, перед укладанням вони повинні якийсь час знаходитися в теплі.

Всякі інші види покрівельних матеріалів не бояться морозів, тому черепицю, залізо і шифер можна монтувати без побоювань.

Отже, будівництво будинку взимку, процес цілком можливий, особливо в грамотному виконанні.

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво Котеджів Взимку