​Безпечна покупка квартири у новобудові

Придбання житла на ринку первинної нерухомості може проходити за кількома схемами. Одні з них є вигідними для забудовників, інші - для покупців. Покупці дуже сильно ризикують, вирішивши придбати житло в новобудовах. На сьогоднішній день існує декілька схем продажу первинного житла - складання попереднього договору купівлі-продажу; складання договору пайової участі, зареєстрованого в Реєстраційній палаті; житлові сертифікати; житлово-будівельні кооперативи та вексельні схеми.

Комфортне житло Ви можете придбати на сайті http://malahyt.com.ua/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

З усіх перерахованих схем найбільш надійним і поширеним на ринку нерухомості є договір пайової участі, так як він надає ряд певних гарантій. В даному випадку забудовник залучає гроші учасників пайового будівництва тільки після отримання свідоцтва про державну реєстрацію прав власності або оренди земельної ділянки. Також забудовник отримує, безпосередньо, дозвіл на будівництво і публікує проектну декларацію. У зв'язку з цим, у покупця з'являється гарантія, що будівництво починає не якась там сумнівна компанія. Після покупки даного виду нерухомості він отримує цей самий договір пайової участі, який вже зареєстрований, йому присвоєно певний номер квартири, що виключає можливість перепродажу цієї квартири кільком власникам. Єдиним ризиком в даній ситуації є можлива «заморозка» будівництва.

Що стосується житлово-будівельних кооперативів, то це теж законна схема продажів. Незважаючи на це, продаж квартир через ЖБК для покупців містить набагато більше ризиків, з юридичної точки зору, ніж продаж за договорами пайової участі. При бажанні покупки квартири за такою схемою, покупець стає членом ЖБК і оплачує свій пай. Якщо у ЖБК коштів на завершення будівництва недостатньо, то всі його члени несуть відповідальність за його боргами. ЖБК - це, свого роду, фонд інвестицій.

Вексельна схема є абсолютно ненадійною. Так як за цією схемою забудовник повинен укласти з покупцем договір про наміри, в якому прописуються всі характеристики квартири, терміни її отримання, вартість. Але, за договором наміри, забудовник не несе обов'язків по передачі квартири покупцеві. В даний час за вексельними схемами продаж квартири в новобудові вже не здійснюються.

Таким чином, якщо покупець при покупці первинного житла хоче максимально себе убезпечити, потрібно шукати забудовників, які продають житло за договором пайової участі, відповідного федерального закону.

Ремонт квартир в новобудові

​НЮАНСИ КУПІВЛІ квартиру в новобудові

​Як вибрати квартиру в новобудові