​Багаторівневе освітлення в квартирі

Багаторівневе освітлення в квартіреСегодня все більшої популярності набувають затишні, домашні і навіть східні інтер'єри. Така обстановка, повертатися в яку хочеться постійно. І один з найважливіших елементів затишної квартири - ретельно продумане і незвичайне освітлення.

Таке нововведення, як багаторівневе освітлення, з'явилося в будинках завдяки моді на багаторівневі стелі. При наявності в кімнаті однієї тільки люстри, неможливо отримати одночасно і хороше освітлення, і відпочинок для очей.

Спочатку дана проблема вирішувалася за допомогою різних світильників, торшерів і бра. Однак цим фантазія дизайнерів не обмежений, тому що в кімнаті може бути кілька різних зон зі своїм призначенням, рівнем стель і освітленням.

У спальні добре мати два центри світу - у шафи і біля ліжка. Важливо також, щоб у ліжка з кожного боку був окремий приглушений матовий світильник або бра. У дитячій також повинен бути свій «нічник» з таким світловим потоком, щоб і читати з ним було комфортно. А у шафи зазвичай розміщують точкові світильники.

Освітлення над обіднім столом особливе, затишне і м'яке, яке можна створити підвісними світильниками. А для свята на столі краще використовувати свічки. Іншого способу привнести атмосферу урочистості або таємничості поки не винайшли. Над робочим столом в кухні доречніше люмінесцентні стрічкові лампи або точкові світлодіодні світильники.

А якщо загальними правилами слідувати нудно, зробити кімнату помітно затишніше і поділити її на зони можна, наприклад, за допомогою світильників, вбудованих в підлогу.

Багаторівневе освітлення навіть однокімнатну квартиру може перетворити на справжній шедевр. Багаторівневі стелі, підкреслені оригінальним освітленням, перетворять її в квартиру мрії. Можливість регулювати потік світла на окремих рівнях стане приємним доповненням для тих, кому необхідні постійно нові враження.

Советы по освещению маленькой квартиры

​Переваги бюджетного ремонту квартир

​Хитрощі косметичного ремонту в квартирі

​Что учитывать во время аренды квартиры

Многоуровневое освещение в квартире