​Ангари з сендвіч панелей

Проектування і будівництво будівель з сендвіч-панелей активно розвивається, послаблюючи позиції капітальних будівель, поступаються каркасним металоконструкцій по швидкості зведення, експлуатаційними характеристиками, ряду інших показників. Доречі, Ви можете замовити будівництво ангару в компанії Building-D за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день. У порівнянні з будівлями із залізобетону, цегли та інших будівельних матеріалів, такі конструкції відрізняються невеликою масою, не вимагають потужного фундаменту, коштують значно дешевше.

Будівництво ангарів з сендвіч панелей засноване на використанні блоків, усередині яких знаходиться теплоізоляційний матеріал, а зовні несучі плити. Як утеплювач використовується мінеральна вата, основною властивістю якої є її висока вогнестійкість, так само вона добре зберігає тепло в приміщенні, не пропускає сторонні звуки. Будинки ангарного типу володіють наступними перевагами:

Монтаж виконується в будь-який час року, використовуються матеріали добре переносять перепади температури і вологості;

Вартість будівлі з сендвіч панелей нижче, ніж при реалізації проекту з традиційних будматеріалів;

Для монтажу не потрібно залучення важкої техніки, великої кількості персоналу;

В процесі експлуатації на стінах не утворюється гниль, пліснява, елементи корозії. Термін використання приміщень сягає 30 років;

При необхідності допускається демонтаж будівлі, потім його збірка на іншому місці.

Доступна ціна таких ангарів пояснює високий попит. Конструкції даного типу використовуються як складські приміщення, терміналів для прийому і розподілу продукції, в якості приміщень для автотранспортних підприємств. Допускається установка виробничого обладнання та використання приміщення як цеху промислового підприємства.

​Антистатичні підлоги

​Новини в світі шпалер

​Монтаж кондиціонерів