Алюмінієві вікна: типи, вартість«Стілпласт» - виготовлення будь-яких віконних конструкцій в Санкт-Петербурзі з імпортних і вітчизняних систем алюмінієвих профілів.

Ви можете придбати залізничні квитки онлайн по найкращій ціні на сьогоднішній день.


Окна з алюмінію в деяких випадках залишаються єдиним ефективним варіантом скління. У кліматичних умовах Ленінградської області установка дерев'яних вікон не гарантує тривалу експлуатацію, а недолік місця може перешкодити монтажу ПВХ моделей. У цих і в багатьох інших випадках алюмінієві вікна:

теплі;
холодні;
Розсувні (зсувні);
орні;
глухі

Вікна, виготовлені з теплого профілю з однокамерними або двокамерними склопакетами, володіють високими теплоізоляційними властивостями і їх можна встановлювати в житлових приміщеннях. «Стілпласт» виробляє алюмінієві вікна, використовуючи німецький профіль Schuco і бельгійський Reynaers. Ці фірми випускають профільні системи з різними показниками теплопровідності. Найбільш теплими є алюмінієві вікна Reynaers CS 104 і вікна Шуко AWS 75.SI з трикамерного теплоізольованого профілю.

Холодні алюмінієві вікна

Холодні алюмінієві вікна, ціна яких значно нижче теплих, краще використовувати для скління нежитлових будівель або для облаштування внутрішніх перегородок. Відсутність в профілі додаткових теплоізолюючих матеріалів в поєднанні з невеликою глибиною самого профілю відображені більш доступною для споживача вартістю, розрахувати яку допоможуть наші менеджери.

Будівництво Котеджів Вартість

Будівництво Котеджу Вартість

Алюмінієві окна та двері