Алюмінієві вікна: типи, вартість«Стілпласт» - виготовлення будь-яких віконних конструкцій в Санкт-Петербурзі з імпортних і вітчизняних систем алюмінієвих профілів.

Ви можете придбати залізничні квитки онлайн по найкращій ціні на сьогоднішній день.


Окна з алюмінію в деяких випадках залишаються єдиним ефективним варіантом скління. У кліматичних умовах Ленінградської області установка дерев'яних вікон не гарантує тривалу експлуатацію, а недолік місця може перешкодити монтажу ПВХ моделей. У цих і в багатьох інших випадках алюмінієві вікна:

теплі;
холодні;
Розсувні (зсувні);
орні;
глухі

Вікна, виготовлені з теплого профілю з однокамерними або двокамерними склопакетами, володіють високими теплоізоляційними властивостями і їх можна встановлювати в житлових приміщеннях. «Стілпласт» виробляє алюмінієві вікна, використовуючи німецький профіль Schuco і бельгійський Reynaers. Ці фірми випускають профільні системи з різними показниками теплопровідності. Найбільш теплими є алюмінієві вікна Reynaers CS 104 і вікна Шуко AWS 75.SI з трикамерного теплоізольованого профілю.

Холодні алюмінієві вікна

Холодні алюмінієві вікна, ціна яких значно нижче теплих, краще використовувати для скління нежитлових будівель або для облаштування внутрішніх перегородок. Відсутність в профілі додаткових теплоізолюючих матеріалів в поєднанні з невеликою глибиною самого профілю відображені більш доступною для споживача вартістю, розрахувати яку допоможуть наші менеджери.

Будівництво Котеджів Статті

Будівництво Котеджів Вартість

Будівництво Котеджу Вартість

Виробництво клеєного брусу

Алюмінієві окна та двері